2019 | Vodní dýmka – 9 nejzajímavějších kousků ze světa

  • 19 července 2019
  • Home
  • Zábava
  • 2019 | Vodní dýmka – 9 nejzajímavějších kousků ze světa
smoke from shisha

Plánujete párty u vás doma nebo si prostě jen chcete pořídit vodní dýmku na dlouhé letní večery? Máte pocit, že na internetu je jich tolik a vůbec není lehké se v nabídce zorientovat? Podívejte se na náš výběr a vyberte si tu, podle vašeho gusta! Vodní dýmka může být různá, například malá, velká, barevná, jednobarevná či průhledn. Lidé si nejčastěji vybírají takovou, která potěší jejich smysly, jak chuťové, tak čichové a pomůže jim se zrelaxovat po náročném pracovním dni. V následujícím článku jsme vypsali ty nejzajímavější a mnohdy i velice extravagantní kousky, které jsou oblíbené ve světových obchodech.


1. Vodní dýmka s LED efekty

Tato originálně pojatá vodní dýmka čtvercového designu se odlišuje hlavně svými LED světly, které můžete ovládat pomocí dodaného ovladače. Navíc je prodávána v 7 různých variantách, které se nejvíce liší barvou vrchní části vodní dýmky.


2. Tradiční styl vodní dýmky

Tato dýmka s velmi luxusním “egyptským” designem je oblíbená pro svoje tradičnější pojetí konstrukce těla a hlavy. Nejvíce však vyniká tím co dostanete při objednávce k tomu – nejen vodní dýmku ale také elektrický zapalovač uhlíků, přírodní uhlí, nástroje k užívání dýmky a e-book jako návod pro optimální montáž a užívání.


3. Elegantní vodní dýmka

Máte rádi minimalismus? Tato dýmka je přímo pro vás. Jednoduchá, černá, elegantní, vysoká s možností připojit hned čtyři hadice. Rozdělení dýmky na dvě části navíc usnadňuje její čištění. K objednávce také dostanete elektrický zapalovač uhlíků pro větší komfort při rozpalování tabáku.

černá vodní dýmka

4. Unikátní design

Chcete raději něco výraznějšího a unikátního? Možná vás zaujme právě tahle netradiční, čtvercově založená dýmka, která rozhodně žádným očím neunikne! Jistě potěší i její nižší cena při porovnání s ostatními dražšími kusy.


5. Vodní dýmka vhodná pro partu

Plánujete si dýmku užívat ve větší skupině? Takhle je přímo pro vás! S možností připojení čtyř hadic různých barev se dostane na každého. LED osvětlení navíc rozzáří každou párty.


6. Pro gangstry

Dýmka ve tvaru pistole hned ve čtyřech barvách. Pokud nejste až takový gangster můžete si ji pořídit i v růžové :).


7. Pavoučí (tarantula) design vodní dýmky

Originální, ručně dělaná vodní dýmka, která svým tvarem připomíná pavouka (prý tarantulu). S možností připojení až svou hadic a se speciálním režimem „party“ jen zapnete led světlo připojené k spodní základně.


8. Moderní dřevěno-měděná vodní dýmka

Tahle vodní dýmka vás určitě zaujme svým inovativním designem. Pokud si přejete něco originálního a nebojíte se investovat do kvality, tahle nádherná ručně dělaná dýmka je právě pro vás. Alobalu odzvonilo, i tahle dýmka to zvládne bez něj!


9. Vodní dýmka s akrylovými dekoračními kamínky

Jste-li architekt nebo ne, tahle moderní vodní dýmka vás rozhodně zaujme svou originalitou a designem z plexiskla . Má unikátní styl, LED osvětlení a je dostupná hned v 8 barevných provedeních.

Možná Vás bude dále zajímat: