2019 | Lahev na pití – 10 nejoblíbenějších kousků na Amazonu

  • 25 září 2019
  • Home
  • Móda
  • 2019 | Lahev na pití – 10 nejoblíbenějších kousků na Amazonu
Láhev na pití z Amazonu

Koupit si láhev na pití je skvělý způsob, jak se vyvarovat kupování nových a nových jednorázových plastových lahviček na pití. Životnost běžných lahví je cca kolem jednoho roku i déle a tím zredukujete množství plastu, které za sebou zanecháte. Taková láhev se pak může stát i stylovým doplňkem. Vybrat si můžete láhve skleněné, plastové či kovové. Skvělým hitem jsou také lahve s filtrem. Do většiny filtrů si můžete ráno nakrájet ovoce, okurku či mátu a ochutit tak vodu, aniž byste ji sladili. Speciální filtry v láhvi navíc dokáží přefiltrovat jakoukoliv vodu na pitnou a i o takových lahvích se můžete dočíst v našem článku.

Všechny námi vybrané láhve v článku jsou  tzv. BPA free, to znamená, že při výrobě nedošlo k uvolnění bisfenolu A, který je zdravotně závadný a láhve jsou tudíž bezpečné pro použití. Ať už chcete láhev s filtrem na ovoce, bez filtru, průhlednou, barevnou, kovovou, skleněnou či plastovou, v našem článku si vyberete.


1. Průhledná filtrační láhev na vodu a ovoce

Nejvíce se nám z Amazonu líbí tato plastová láhev s objemem 800 ml a s filtrem na ovoce. Ovoce v nápoji je skvělý způsob, jak si udržet zdravý pitný režim, ovoce totiž zlepšuje chuť pití bez přebytečných cukrů a  uvolňuje do vody potřebné vitamíny. Doporučujeme vyzkoušet citrón, pomeranč, mátu, okurku nebo také borůvky.


2. Filtrační láhev na ovoce s praktickým obalem

Další láhev vyrobená bez BPA, s filtrem na ovoce. Láhev má objem 945ml, takže je ideální na sport. Balení navíc obsahuje praktický obal, dostupný hned v několika barevných provedeních. Stačí si jen vybrat tu pravou barvu.


3. Filtrační láhev Lifestraw, která přefiltruje jakoukoliv vodu

Tahle láhev je náš cestovatelský tip! Je skvělá na cestování do zemí, kde není pitná voda, můžete s ní přefiltrovat užitkovou vodu, vodu z potůčků na horských túrách či dokonce vodu z řeky. Tato láhev je sice trošku dražší, ale je to skvělá investice. Ušetříte díky ní peníze za balenou vodu a navíc budete mít pitnou vodu po ruce kdekoliv po světě. Filtr přefiltruje přibližně 1000 litrů, záleží na kontaminaci vody, pak je možné filtr v láhvi vyměnit. Tak to už vydrží hned na několik dobrodružných cest do divočiny či kempování v přírodě.


4. Designová nerezová láhev na vodu

Lehká nerezová láhev s populárním designem. Díky speciální dvouvrstvé technologii láhev udrží nápoje studené 12 hodin a horké až 24 hodin. Objem láhve je 500 ml, má matný design s povrchem odolným proti poškrábání. Láhev je taktéž vyrobena bez BPA, pro podporu zdravého životního stylu.


5. Sportovní láhev na pití s filtrem

Sportovní láhev je dostupná v pěti různých velikostech a je ideální pro různé druhy sportů. Tato láhev na pití také obsahuje filtr na ovoce, jen není průhledná jako předchozí. Láhev je vyrobena bez použití BPA, díky snadnému otevírání a popruhu je láhev skvělá na cesty a na sport, kdy potřebujete mít pití po ruce.


6. Outdorová láhev na pití, která udrží vodu studenou

Láhev se speciálním vodotěsným uzávěrem, který obsahuje malé brčko pro snadné pití během sportu, na kole a na výletech. Láhev má objem 850 ml a je vyrobena bez BPA, materiál nevypouští do vody žádné škodlivé látky, láhev je tedy ideální pro podporu zdravého pitného režimu.


7. Minimalistická láhev různých velikostí

Sportovní silikonová láhev s cool uzávěrem, dostupná v několika trendy barevných provedeních. Láhev je ekologická, vhodná na sport a pro děti. Je vyrobena bez použití BPA. Vyberte si hned ze 4 možných velikostí 500 ml, 600 ml, 700 ml nebo 900 ml.


8. Skleněná láhev na sport a jógu s neoprenovým obalem

Pokud jste si jako materiál vybrali sklo, tahle láhev je pro vás ideální. Láhev je vyrobená ze speciálního nerozbitného skla, takže je sklo vhodné i pro horké nápoje, neoprenový obal navíc láhev chrání před poškozením a pomáhá udržet teplo. Dostupná je ve dvou velikostech 550 ml nebo 750 ml a v několika barevných provedeních. Sklo je vyrobeno bez BPA.


9. Designová skleněná láhev na pití s pevným látkovým obalem

Tahle láhev je naprosto skvělý designový doplněk, má objem 750 ml, což je ideální velikost a je možné ji koupit ve třech barevných provedeních. Je vyrobena ze speciálního nerozbitného skla, pevný obal zároveň láhev chrání a udržuje teplotu nápoje. Láhev je dostupná také v populární rose gold barvě!


10. Nerezová ocelová termoláhev

Pokud chcete láhev, která vám vydrží opravdu dlouho, kovová láhev je pro vás ta pravá! Tato nerezová láhev je vyrobená bez BPA, na výběr jsou dvě velikosti, 500 ml či 600 ml. Můžete si také vybrat z širokého množství barev.  Láhev má dvě vrstvy, což zaručuje udržení jak horké, tak studené teploty nápoje. Speciální design zaručuje, že voda nevytéká a láhev skvěle těsní. Ideální láhev na sport, túru či dovolenou. Součástí balení je také kartáček na čištění láhve.

Možná Vás bude dále zajímat: